PDA

צפייה בגרסה מלאה : פינת המציאות- והפעם כנראה לא חיקוי

wind556
21-11-2011, 11:35:39
http://www.targethobby.com/in-stock-spektrum-ar6110e-mini-receiver-p-4161958.html

hagpel
21-11-2011, 12:06:14
אני בהחלט מודה שהיתרון (אחד היתרונות) של ספקטרום זה המחיר והמבחר של מקלטים (אורגינליים או לא)
חוץ מהכתום של HK אין לפוטאבה שום מציאה, כל מקלטון זה נזק של 50$ לפחות

סאונד בראש
21-11-2011, 12:32:10
האריזה מקורית
המקלט לא :)

wind556
21-11-2011, 12:35:18
האריזה מקורית
המקלט לא :)

והמידע הזה מאיפה?

(לא שיש משהו רע בחיקויים- הם מזמן הוכיחו את עצמם)

guy1a
21-11-2011, 12:55:17
אני בהחלט מודה שהיתרון (אחד היתרונות) של ספקטרום זה המחיר והמבחר של מקלטים (אורגינליים או לא)
חוץ מהכתום של HK אין לפוטאבה שום מציאה, כל מקלטון זה נזק של 50$ לפחות

מקלט 7 ערוצים פריסקי ב 22$ זה יקר ? ..
טווח מלא.

אני לא חושב כך.

סאונד בראש
21-11-2011, 13:28:46
והמידע הזה מאיפה?

סתם צחקתי לא מידע
אבל אם הרגיל בלי האריזה הוא זיוף
אני לא חושב שיצירת אריזה תעצור אותם ( אפילו לקחו עוד 4$ על האריזה המזוייפת )
כניראה שיש דיבורים ברשת לגבי הזיוף , אז הם מנסים לשפר את האמינות

ואין לי שום בעיה עם מוצרים תואמים\חיקויים
אבל עם זיופים יש לי

rafulikos
21-11-2011, 13:48:14
סתם צחקתי לא מידע
אבל אם הרגיל בלי האריזה הוא זיוף
אני לא חושב שיצירת אריזה תעצור אותם ( אפילו לקחו עוד 4$ על האריזה המזוייפת )
כניראה שיש דיבורים ברשת לגבי הזיוף , אז הם מנשים לשפר את האמינות

ואין לי שום בעיה עם מוצרים תואמים\חיקויים
אבל עם זיופים יש לי

+1
זיופים זה רע רק מעצם העובדה שמישהו מוכר לך זבל בידיעה גמורה שהוא עובד עלייך בעיניים .

Flying_student
21-11-2011, 15:42:49
והמידע הזה מאיפה?

\***we are not able to tell this is a real spektrum rx, or not. But we are responsible for the quality, and guaranty each rx to be in good working situation, any defects can be return or refund**

יש לי 4 מקלטים שלהם שנראים 100% מקורי - מי שרוצה לנסות את מזלו במחיר מוזל שיפנה אלי...
אני לא אעז לנסות למכור אותם פה בפורום או ב-yad2 כ"מקלטי ספקטרום" אף פעם - אותי הם משמשים לכיוונים והגדרות שלט ומשחקים עם ג'יירויים בבית.

wind556
21-11-2011, 15:57:45
\***we are not able to tell this is a real spektrum rx, or not. But we are responsible for the quality, and guaranty each rx to be in good working situation, any defects can be return or refund**

יש לי 4 מקלטים שלהם שנראים 100% מקורי - מי שרוצה לנסות את מזלו במחיר מוזל שיפנה אלי...
אני לא אעז לנסות למכור אותם פה בפורום או ב-yad2 כ"מקלטי ספקטרום" אף פעם - אותי הם משמשים לכיוונים והגדרות שלט ומשחקים עם ג'יירויים בבית.

אתה צודק, זה אכן כתוב
ומצד שני, הטיסן הכי יקר שלי טס עם מקלט מהם במרחקים עצומים, ואין אפילו רמז לבעייתיות
שלא לדבר על כמה מסוקים ועוד כמה טיסנים שטסים קרוב יותר.

יש לי בבית 8 מקלטים: 2 בוודאות מוחלטת מקוריים ו6 "חשודים"
אין שום הבדל בתיפקוד

T_A
21-11-2011, 16:14:32
אותי מעניין דבר אחר - האם זה טוב או רע שאין חיקויים / תואמים לאורורה 9?
מצד אחד אין ספק שמקלט שאני מקבל יהיה איכותי
מצד שני אין מצב למקלט בפחות מ 45$ ל 6 ערוצים

wind556
21-11-2011, 17:01:41
בואו נעשה סקר קטן ונקבל בעקבות זה פרופורציות:
כמה מקלטים יש לכל אחד מאיתנו בבית? והאם הוא היה רוצה עוד?

לייש 8 מקלטים וזה יותר ממספיק, תמיד יש איזה שניים במגירה ללא שימוש.

חן תם
21-11-2011, 17:10:06
אני משתמש באלו:
http://www.dealextreme.com/p/ar6100-mini-2-4ghz-6-channel-radio-system-receiver-80349#open full view

אחלה מקלטים עובדים מצוין (על טיסנים חשמלייים)

saportas
21-11-2011, 17:55:53
:confused: http://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=Spektrum+AR6100e+2.4GHz+6CH+Mini+Receiver+DSM+2+ V1.6&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fitm%2FSpektrum-AR6100e-2-4GHz-6CH-Mini-Receiver-DSM-2-V1-6-%2F250919469150&ei=WYLKTqKJIcOKswaE1MjuBg&usg=AFQjCNFIF5knj2xkXnLP8HSx-JnzwfPrRQ&sig2=byU7csNfHfSqrlaH0rVcvg

Flying_student
21-11-2011, 19:50:13
עודד, אני חייב לציין שזה מטריד מאוד שאתה - אדם שמכווין מתחילים לא מתריע בפני מקלטים לא אמינים.
עשית פעם בדיקת טווח למקלטים של target hobby? אני עשיתי - כולם לא עברו את העשר מטר. אחד שהיה מותקן על טיסן בננה איבד תקשורת בזוית מסויימת כל עוד היה בתוך הטיסן (בלזה!!!). הוצאה שלו מחוץ לטיסן "שיפרה" את הטווח. החלפה למקלט סיני כתום - לא משנה היכן היה ממוקם, פתרה את כל הבעיות.

ממש מוזר לי שאתה הראשון להתקומם על הסכנות הטמונות במסוק "זול" שעלול להתפרק באוויר או לטוס לעבר המטיס, אבל תומך בהתקנת מקלט כ"כ זול על מסוק - מה שלדעתי הופך אותו לסכנה ממשית גדולה הרבה יותר.

ממש לא מציאה... אם כבר לאתר בשטח טיסן שהותקן עליו מקלט כזה, איבד אות, ונפל לך תדע איפה, בפחות משעה - זה מציאה!
57950

s.mario
21-11-2011, 22:32:50
כמובן שמדובר במוצר שהוא חיקוי - ולא מקור , ומאחר והנסיון של משתמשים רבים "לא משבח את המוצר",
אני חושב שההמלצה על המוצר מטעה.

דניאל דקל
21-11-2011, 22:51:12
אם כבר ספקטרום אז לפחות מקלטי AR7000 ומעלה
סדרת ה AR6100 ידועים כבעיתיים - כל חנות טיסנים שמכבדת את עצמה תגיד לכם את זה...
עודד, אני מאוד מעריך אותך
אבל שמתי לב שמבחינת ציוד אתה די מזלזל
תמיד אתה מחפש את הציוד הזול ביותר שקיים
מדוע?
גם אני איני אוהב לשלם מחירים מופקעים ואין לי ספונסרים שמממנים אותי
אבל אני תמיד שומר על האיזון הנכון ,לפחות מבחינת ציוד, כך שיהיה מספיק איכותי ואם זאת לא יקר מידי...

הנה תוצאות בדיקת טווח .שימו לב לפער המשמעותי מבחינת AR7000:

..............Outside Fuselage........Inside Fuselage
AR7000.........80 paces..................26 paces
AR6000.........55 paces..................19 paces
AR6100.........30 paces..................12 paces

מי ששזה מעניין אותו, יכול להמשיך לקרוא כאן:
http://www.rcuniverse.com/forum/m_6555830/tm.htm

Flying_student
21-11-2011, 23:18:36
אם כבר ספקטרום אז לפחות מקלטי AR7000 ומעלה
סדרת ה AR6100 ידועים כבעיתיים - כל חנות טיסנים שמכבדת את עצמה תגיד לכם את זה...
עודד, אני מאוד מעריך אותך
אבל שמתי לב שמבחינת ציוד אתה די מזלזל
תמיד אתה מחפש את הציוד הזול ביותר שקיים
מדוע?
גם אני איני אוהב לשלם מחירים מופקעים ואין לי ספונסרים שמממנים אותי
אבל אני תמיד שומר על האיזון הנכון ,לפחות מבחינת ציוד, כך שיהיה מספיק איכותי ואם זאת לא יקר מידי...

הנה תוצאות בדיקת טווח .שימו לב לפער המשמעותי מבחינת AR7000:

..............Outside Fuselage........Inside Fuselage
AR7000.........80 paces..................26 paces
AR6000.........55 paces..................19 paces
AR6100.........30 paces..................12 paces

מי ששזה מעניין אותו, יכול להמשיך לקרוא כאן:
http://www.rcuniverse.com/forum/m_6555830/tm.htm

דניאל, תודה על השיתוף, אני יכול להגיד לך שהחיקוי ל-AR6100E שקניתי ב-targethobby הוא בעל קליטה יותר נמוכה מהמקלט המקורי - בדוק!

wind556
22-11-2011, 16:35:26
עודד, אני חייב לציין שזה מטריד מאוד שאתה - אדם שמכווין מתחילים לא מתריע בפני מקלטים לא אמינים.
עשית פעם בדיקת טווח למקלטים של target hobby? אני עשיתי - כולם לא עברו את העשר מטר. אחד שהיה מותקן על טיסן בננה איבד תקשורת בזוית מסויימת כל עוד היה בתוך הטיסן (בלזה!!!). הוצאה שלו מחוץ לטיסן "שיפרה" את הטווח. החלפה למקלט סיני כתום - לא משנה היכן היה ממוקם, פתרה את כל הבעיות.

ממש מוזר לי שאתה הראשון להתקומם על הסכנות הטמונות במסוק "זול" שעלול להתפרק באוויר או לטוס לעבר המטיס, אבל תומך בהתקנת מקלט כ"כ זול על מסוק - מה שלדעתי הופך אותו לסכנה ממשית גדולה הרבה יותר.

ממש לא מציאה... אם כבר לאתר בשטח טיסן שהותקן עליו מקלט כזה, איבד אות, ונפל לך תדע איפה, בפחות משעה - זה מציאה!
57950

מעולם לא המלצתי על המקלט הזה למסוקים גדולים, על מסוקים 450 ומטה הוא מתפקד מצויין תקופות ארוכות
ומצד שני, המקלט הזה עובד אצלי זמן ארוך ביותר בלי אף בעייה בטווחים עצומים על טיסנים
6100 על הבז שטס כמעט מחוץ לטווח ראיה כבר שנה וחצי בלי אף בעייה, ועל טי רקס פרו בלי שום בעייה, ועל קופטר איקס 250 גם בלי שום בעייה, אה, גם על הזום הוא היה בתיפקוד מוחלט, וגם על כל טיסני העבר.

6200 שטס על הבולרו בטווחים הרבה יותר גדולים מהבז, אני משער שהמרחק הוא מעל קילומטר, ועל ההוריקאן הקטן (425) גם שם בלי שום כשל.
על ההוריקאן הגדול יש 7000, וגם שם אפס בעייות
זה הנסיון האישי שלי, ולא רק שלי.

ומצד שני, אתה שוכח שאתה עצמך אמרת לי פעם בשטח שבחיים לא תקנה יותר אורנג', אז תחליט... (או שאתה מכחיש שאמרת את זה)

Flying_student
22-11-2011, 17:57:00
מעולם לא המלצתי על המקלט הזה למסוקים גדולים, על מסוקים 450 ומטה הוא מתפקד מצויין תקופות ארוכות
ומצד שני, המקלט הזה עובד אצלי זמן ארוך ביותר בלי אף בעייה בטווחים עצומים על טיסנים
6100 על הבז שטס כמעט מחוץ לטווח ראיה כבר שנה וחצי בלי אף בעייה, ועל טי רקס פרו בלי שום בעייה, ועל קופטר איקס 250 גם בלי שום בעייה, אה, גם על הזום הוא היה בתיפקוד מוחלט, וגם על כל טיסני העבר.

6200 שטס על הבולרו בטווחים הרבה יותר גדולים מהבז, אני משער שהמרחק הוא מעל קילומטר, ועל ההוריקאן הקטן (425) גם שם בלי שום כשל.
על ההוריקאן הגדול יש 7000, וגם שם אפס בעייות
זה הנסיון האישי שלי, ולא רק שלי.

ומצד שני, אתה שוכח שאתה עצמך אמרת לי פעם בשטח שבחיים לא תקנה יותר אורנג', אז תחליט... (או שאתה מכחיש שאמרת את זה)

עודד היקר, חיפוש בגוגל "שבחיים לא תקנה יותר אורנג'" מניב בשתי התוצאות הראשונות שרשורים בהם אתה אומר את המשפט הזה ואני מעמיד אותך על טעותך...
אז אם כבר, לא אני זה ששוכח! אתה זה ששוכח! כבר 3 פעמים (תודה לאל שיש ארכיונים לאתר הנהדר הזה).
בחיים לא אמרתי משפט כזה, מקלטי אורנג' אמנם לא נראים כמו המקור- אבל עובדים נהדר. ובבקשה, הפעם, התאמץ לזכור להבא. (אבל אם אתה לא זוכר אז השתמש בבקשה באותו משפט כי החיפוש בפורום גרוע, ולכן גוגל יכול לעזור במקרים כאלו כל עוד השתמשת במשפט הנכון).

57975

דניאל דקל
22-11-2011, 18:24:16
עודד, אני מגיע אליך מהצפון בשביל לקנות את כל הזבל הסיני שברשותך
משום מה רק אצלך אין אף פעם תקלות איתם :D